Cu cine voia NOSFE să colaboreze. Listele pe care le-au găsit Lu-K și Mădălina în telefonul artistului
Underdog #lafileu #podcast #fyp #fy #foryoupage ♬ original sound – speak
Expoziția dedicată lansării de album va avea loc în weekendul acesta, în București, iar intrarea este liberă. Anunțul a fost făcut chiar pe paginile de social media ale colegilor lui NOSFE.
În perioada 24-26 martie, @seekmusic.ro și @sotiedeartist vă invită să participați la o expoziție de artă creată în onoare lui NOSFE și a noului album, UNDERDOG. Acest eveniment se va desfășura la Strata Galery (Strada Parângului, nr. 76), în intervalul orar 12:00-19:00.Oglindind povestea albumului, expoziția rezumă 20 de ani de muzică, muncă și pasiune pe care te invităm să-i parcurgi! Intrarea este libera.
View this post on Instagram A post shared by Lu-K Beats (@lukbeats)