Reclamă

boală

Halsey și-a luat o „zi de odihnă obligatorie” după ce a suferit o erupție din cauza bolii Lupus. Vedeta a postat o actualizare pe pagina ei de Instagram
Divertisment
// 17 septembrie 2024

Halsey și-a luat o „zi de odihnă obligatorie” după ce a suferit o erupție din cauza bolii Lupus. Vedeta a postat o actualizare pe pagina ei de Instagram

×