Divertisment
// 18 aprilie 2025
Alexandra Stan a fost aspru criticată de fani. Ce a făcut artista pe autostradă: „Nu știam”
Replying to @Andreea Marica Va las aici my lip combo. Am uitat sa postez ieri. Produsele folosite sunt: 1. Lip Pencil, nuanta #greige de la @maccosmetics 2. Make me blush- Liquid blush de la @YSL Beauty 3. Supple kiss lip glaze, nuanta #nudekiss de la @Kylie Cosmetics 4. HYDRO Grip set+ Refresh Spray mini de la @I love MILK cosmetics💕 🫶🏻💕🥰 ♬ original sound – CJ is just testing stuff – Aniaaa
Reacția blondinei după valul de comentarii negative
Când au realizat că Alexandra Stan staționează pe banda de urgență, fanii de pe TikTok au reacționat imediat și au început să o critice prin mesaje.
„Nu știam că acea bandă este destinată TikTok-ului”, „E periculos pe banda de urgență. Noi aveam probleme la mașină grave și am oprit și a venit politia să ne întrebe ce problemă avem, era noapte, aveam și triunghi… dar a zis că e periculos tare”, „Cât este amenda?” sau „Te admir și îmi place maxim de tine, dar am o întrebare: cu cine ai făcut școala de șoferi?” – sunt doar câteva dintre comentarii pe care internauții le-au lăsat în dreptul clipului.
Alexandra a ținut cont de reacțiile fanilor. Ea le-a promis că pe viitor va fi mai atentă atunci când se va afla pe autostradă.
„Bine, nu o să mai staționez”, a scris artista în secțiunea de comentarii de pe TikTok.
Alexandra Stan a fost surprinsă cu noul iubit
În urmă cu două săptămâni, Alexandra Stan a avut prima reacție publică după ce în presă au apărut imagini cu ea și noul ei iubit. Deși în ultima perioadă și-a ținut viața personală departe de ochii curioșilor, artista nu s-a mai ferit și a vorbit deschis despre cum se simte acum.
După despărțirea de milionarul belgian Darcy Troch-Maxim, blondina a fost surprinsă alături de un alt bărbat. Imaginile publicate de Spy News i-au luat pe fani prin surprindere. Cântăreața și noul său partener au fost văzuți la miezul nopții într-o shaormerie din București. Amândoi erau îmbrăcați lejer și păreau foarte relaxați. Cei doi nu s-au ferit și și-au arătat afecțiunea în mod natural.
Deși a fost mereu rezervată când a venit vorba despre viața amoroasă, diva nu și-a putut ascunde zâmbetul. Când a fost întrebată despre noul ei partener, artista a răspuns fără ezitare. Întrebată dacă este fericită, a spus:
„Sunt fericită, da, sunt fericită prin tot ceea ce fac. Pentru tot ceea ce fac”.
Chiar dacă nu a oferit prea multe detalii despre relația sa, Alexandra Stan a dat de înțeles că trăiește o perioadă plină de împlinire și bucurie. Artista a spus că vrea să își păstreze intimitatea. Totuși, nu se ascunde când vine vorba de fericirea ei.